Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, odszukać cenne informacje na temat członków rodziny, jak również pracowników. Profesjonalne biuro detektywistyczne oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem, wierności małżonka lub ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze uzyskanie cennych informacji.

Kto najczęściej korzysta z pomocy agencji detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych zwykle korzystają osoby pragnące wykazać niewierność małżonka i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy pragnące zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które pozwala w efektywny i szybki sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne kamery, lokalizatory GPS czy aparaty. Ich pracownicy mają dodatkowo doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport sporządzony przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w sądzie.