Projekty domów drewnianych z bali

Projekty domów drewnianych całorocznych – zleć wykonanie profesjonalistom.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że tego typu domki nie tylko prezentują się bardzo estetycznie, ale są również komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać również w miesiącach zimowych? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – energooszczędna nieruchomość

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie energooszczędnej posiadłości. Ludzie chętnie decydują się na wybudowanie takich posiadłości, ponieważ posiadają one dużo zalet. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar domu oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane stają się coraz bardziej modne. To mieszanka nowoczesności z tradycją. Domy drewniane całoroczne zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Jednak dzięki innowacyjnym prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – bezpieczny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to budynki zrobione z surowca naturalnego, dlatego też w środku panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują znaczącą poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba wykonywać kosztownej termomodernizacji. Kolejnym plusem jest mała grubość ścian, co zapewnia duży metraż domu. Domy drewniane można stawiać również podczas zimy, bo wszystkie prace realizowane są z pominięciem betonowania. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Kontakt:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]