Podpory Peri – szalunki na najtrudniejsze warunki

Potrzebujesz podpór Peri? Skieruj się tu.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są używane? Kiedy warto wypożyczyć podpory szalunkowe?

Podpora stropowa – rodzaje i jej zastosowanie

Wśród szalunków odróżniamy podpory stropowe oraz deskowania ścienne i do wykopów. Ten pierwszy wariant stosowany jest do podpierania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego możliwe jest pokrycie stropu betonem i odpowiednie jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią również drewniane dźwigary i stoliki szalunkowe – niezastąpione w trakcie wykonywania prac budowlanych. Podpory szalunkowe produkowane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, co pozwala używać ich w wielu sytuacjach. Zazwyczaj w sprzedaży można dostać podpory o zakresie od 160 do 300 cm lub od 200 do 360 cm.

Podpory szalunkowe – wiodący producenci i opcja wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, są również łatwe w montażu, a możliwości wykorzystania ich w budownictwie są szerokie. Pośród czołowych producentów wyróżniamy podpory Peri, szalunki Altrad, a także moduły produkowane przez firmy Olan, Hunnebeck czy Pionart. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się przemyślaną strukturą, prekursorskimi rozwiązaniami oraz doskonałą jakością. Podpory stropowe Peri są dostosowane do wykorzystywania nawet w trudnych warunkach. Aktualnie wiele firm budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – przystępne ceny sprawiają, że usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to również oszczędność czasu.

Kontakt:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]