Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Budowa domów drewnianych - usługa dla Ciebie

Wiele osób marzy o wybudowaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się spełnić to pragnienie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu w polskim krajobrazie przeważały domy w kształcie klasycznego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się także wielkimi stratami energii. Dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy drewniane stanowiące połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy drewniane to teraz doskonały przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak często określa się także styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach , który pokryto gontem, balkon lub weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu podhalańskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wprowadzają także innego rodzaju nowoczesne materiały. Taki dom może być też energooszczędny. Aby tak się stało, architekci stawiają na zwartą bryłę budynku, zalecają dobór odpowiednich okien oraz solidne ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu podhalańskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można najczęściej w w jednej części naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której leży malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt doświadczonemu architektowi

Przygotowanie doskonałej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego ze stylem nowoczesnym naprawdę nie należy do prostych. Dlatego najrozsądniej jest zlecić to zadanie fachowcom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał pięknie, a jednocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Kontakt:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]