Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Nauka rysunku Kraków - na tej stronie znajdziesz pełną ofertę.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak nawet ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Potwierdzano bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na nasze emocje oraz psychikę. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też istotnym elementem edukacji. Spore korzyści wynikające z rysowania sprawiają, iż wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Szkoła rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do rozwijania wrażliwości, wyobraźni oraz umiejętności manualnych. Dużo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Katowice, Poznań, Kraków czy Gdańsk. Nie brak też kursów kierowanych do amatorów – tych, którzy po prostu kochają rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich zdolności.

Czego dowiemy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje przystosowane do potrzeb osób o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu przeznacza się na rysunek – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą również lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) oraz rysunku architektonicznego.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]