kurs kulinarny

Warsztaty kulinarne – nauka gotowania w teorii i praktyce

Uczestnictwo w warsztacie kulinarnym to ciekawa droga do pozyskania dodatkowych umiejętności – poznanie tajników najrozmaitszych receptur oraz właściwych praktyk produkcyjnych albo po prostu opanowanie podstaw gotowania. Do kogo adresowana jest usługa? Czy warto zapisać się na warsztaty kulinarne?

Warsztat kulinarny – nie tylko dla amatorów

Wprawy w gotowaniu nie zyskuje się szybko – prawdziwy mistrz potrzebuje czasu, by nauczyć się skomplikowanych receptur i poszerzać swoją wiedzę. Jeśli marzysz, by podążać śladami najlepszych, zgłoś się na warsztaty kulinarne i skorzystaj z doświadczenia wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy poznali sekrety sztuki kulinarnej, a teraz dzielą się nimi z nowymi kursantami. Propozycja adresowana jest do rozmaitych zainteresowanych – zarówno do tych, którzy dążą do tego, by doskonalić posiadane już kompetencje, ja i do pasjonatów, którzy ledwo rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem. Kursy kulinarne gwarantują sporą rozpiętość tematyczną – można uczestniczyć w szkoleniu z kuchni fit, doskonalić przyrządzanie tortów, deserów i innych słodkich wyrobów, poznawać dania vege, jak również uczyć się smażyć wyborne steki wołowe.

Dwa etapy kursu kulinarnego – szkolenie teoretyczne i praktyczne

Jak przebiega warsztat? Warsztaty kulinarne zostały podzielone na dwa etapy – szkolenie teoretyczne oraz praktyczne. Panel teoretyczny służy objaśnieniu podstaw, z kolei etap praktyczny jest w całości poświęcony nauce przyrządzenia wybranych specjałów. Uczestnicy wszelkie potrawy przyrządzają samodzielnie, uczą się też przystrajania dań na talerzu, a wszystko przebiega pod uważnym okiem specjalistów. Marzysz, by pozyskać nowe umiejętności kucharskie i częstować swoją rodzinę przepysznymi daniami? Jeśli interesują Cię ciekawe warsztaty kulinarne prowadzone z naciskiem na praktykę, sięgaj po kursy oferowane przez profesjonalnych szefów kuchni, którzy mają spore doświadczenie zawodowe.

Kontakt:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]