Kurs rysunku – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku? Nie zwlekaj! Wejdź tu.

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Architektury na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze rezultaty i przyjazną atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, a także konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak malarstwo albo grafika. Z tego typu kursów korzystają również osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy architekturą wnętrz. Doskonałą propozycją na urozmaicenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, kurs rysunku architektonicznego, digital painting oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale też inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]