kurs digital painting online

Jak wybrać kurs digital paintingu online?

Photoshop to program, który od dziesięcioleci jest najważniejszym narzędziem wykorzystywanym przez osoby parające się obróbką zdjęć oraz samych fotografików. W ciągu kilkunastu lat wskutek swojej uniwersalności, a głównie możliwości dodawania do niego tysięcy praktycznych pędzli odwzorowujących teksturę prawdziwych farb, oprogramowanie to pokochali również ilustratorzy oraz graficy. Obecnie twórcy gier i filmów animowanych wykorzystują ten program do projektowania wyglądu postaci czy przygotowania teł w swoich projektach. Nic zatem dziwnego, iż ci, którzy chcą nauczyć się malarstwa cyfrowego, najczęściej najpierw pragną znaleźć kompleksowy kurs Photoshopa.

Kurs digital painting – przez internet czy może w szkole rysunku?

Oprogramowanie Photoshop jest niezwykle rozpowszechnione, z tej przyczyny każdego dnia tworzone są setki godzin filmów pokazujących jego funkcje, jak również przedstawiających wykorzystanie nowych pędzli, które można do niego kupić. Sporo takich poradników bez problemu obejrzysz na darmowych platformach video, aczkolwiek z takich zdawkowych kursów ciężko przyswoić sobie dobrze Photoshop. Zalecanym wyjściem jest udział w kursie opracowanym przez wykwalifikowanego instruktora, w trakcie którego zaznajomisz się nie tylko z głównymi narzędziami oprogramowania, ale także nauczysz się się nimi kreatywnie posługiwać. Takie szkolenia oferowane są przeważnie przez szkoły rysunku i malarstwa, jednak gdy nie możesz w nich partycypować, możesz kupić dostęp do kursów digital paintingu przez internet i nauczyć się technik malarstwa komputerowego nie wychodząc z domu!

Kurs digital paintingu online – wybierz szkolenie z opcją bezpośredniego konsultacji z instruktorem

Stawiając na video kurs Adobe Photoshop wypada wybierać tutoriale, które nie zostawiają kursanta samego ze zwykłym poradnikiem pokazującym w etapach jak wykonywać pewien rodzaj obrazu. Photoshop może okazać się z początku dla niektórych użytkowników nadzwyczaj zagmatwany i czasami potrzebna jest bezpośrednia pomoc instruktora, który wskaże poprawny kierunek bądź objaśni, z jakiego powodu nie wyszedł nam konkretny rezultat. Polecamy zatem zdecydować się na taki kurs Photoshopa online, który w ramach zakupionego pakietu umożliwia skontaktowanie się z autorem tutorialu, dzięki czemu każdy problem będzie ekspresowo wyjaśniony. Dobrze również poszukać kursu online, na końcu którego sporządzona przez kursanta praca będzie rzetelnie oceniona przez autora szkolenia. Korekta dzieła przeprowadzona przez biegłego szkoleniowca uczy obiektywnej oceny osobistej twórczości, co umożliwia samodzielną diagnozę artystycznych braków w warsztacie.

Kontakt:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]