Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku architektonicznego Kraków? Nie zwlekaj! Kliknij w to miejsce

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ sporo czynników – w głównej mierze fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale także porady zawodowców pozwalające przyszykować się lepiej do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu lub za granicą). Uczniowie mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Kontakt:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]