wyprawy w góry, wyprawy górskie

Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Lubisz sporty ekstremalne i kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym globtroterem doceniającym solidnie przygotowane i bezpieczne wyprawy kierowane przez profesjonalnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które preferują aktywne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to trekking dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Bardzo wysokim poziomem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ogromnych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Firma korzysta z profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają na wskroś specyfikę górskiego terenu, ale również chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Kontakt:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]