Spływy kajakowe Dunajcem – wypoczynek i przygoda w jednym

Spływ Dunajcem to idealna forma zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią wszyscy entuzjaści czynnego wypoczynku. Spływ po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane przeżycia i dużą dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla rozmaitych grup turystów – zarówno osób indywidualnych, rodzin, jak i przedsiębiorstw, które potrzebują przygotować integrację dla zatrudnionych zespołów. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie Twojej wyprawy leży Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, jakiej nie powinieneś przegapić.

Z jakiego powodu warto wybrać się na spływ na Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która zapewnia perfekcyjne warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozbudowana baza turystyczna będąca w pobliżu powoduje, że spływ Dunajcem staje się bardzo popularną odmianą spędzania wolnego czasu. W rzece występują również przeróżne gatunki ryb, które można zobaczyć podczas spływu, a bajkowe widoki zachwycają. Spływ prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwację dzikiej przyrody w z bliska. Żeby uczestniczyć w spływie, wymagane jest stosowne przeszkolenie oraz podpisanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami kierują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ kajakowy Dunajcem – aktywny wypoczynek w Pieninach

Organizator spływów na Dunajcu proponuje klientom do wyboru 3 pakiety – Active, Basic oraz Comfort. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – gumowe kajaki Gumotex Palava albo polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram, kamizelki, kaski, wiosła oraz hermetyczne opakowania. Ze sobą trzeba wziąć spodenki oraz koszulkę do przebrania, ręcznik, jak również sportowe obuwie. Co więcej w pakiecie Comfort zapewniony jest przewóz busem ze Szczawnicy.