Masz mało klientów? Zainwestuj w wirtualny spacer 3D po firmie

Jeśli potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących tworzenia wirtualnego spaceru Nowy Sącz, skieruj się na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, a także co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – popraw atrakcyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich miejsc budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery można umieszczać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma opublikujemy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko sporządzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor hotelarski, w której możemy go użyć, aby pochwalić się oferowanymi apartamentami do wynajęcia. Można także zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet medycyny estetycznej lub lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Kontakt:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]