Filmowanie eventów – wypromuj swoją firmę

Filmowanie imprez, wydarzeń oraz eventów to bardzo skuteczny sposób na promocję własnego biznesu, produktów lub usług. Profesjonalnie przygotowany klip przykuwa uwagę nowych klientów i doskonale buduje korzystny wizerunek marki. Obecnie coraz popularniejsze staje się filmowanie targów, konferencji, akcji promocyjnych i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku funkcjonuje dużo doświadczonych firmstosujących wysokiej jakości kamery oraz inny sprzęt do tworzenia klipów.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na filmowanie eventów?

Filmowanie wydarzeń i imprez to perfekcyjny sposób na zarejestrowanie wyjątkowej atmosfery oraz przebiegu danej imprezy. Kreatywnie zmontowany klip może nakłonić sponsorów do inwestycji w przedsięwzięcie, a potencjalnych uczestników – do partycypacji w kolejnej edycji wydarzenia. Relacja wideo o wiele lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, foldery czy statyczne materiały reklamowe. Tę metodę reklamy można również użyć online – na stronie internetowej czy portalach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij specjalistów

Doświadczona i kompetentna ekipa dysponuje specjalistycznym sprzętem, który sprawia, że filmy eventowe wzbudzają zainteresowanie i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem eventów wykorzystują w swojej pracy między innymi wysokiej jakości stabilizatory obrazu, kamery sportowe, drony do filmowania ujęć z lotu ptaka czy lustrzanki cyfrowe rejestrujące filmy w rozdzielczości 4K, a to zaledwie nieduży ułamek sprzętu, który gwarantuje perfekcyjną jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem stosują również najlepsze oprogramowanie do montażu klipów.