Egzotyczne wakacje lub podróż poślubna inne niż wszystkie? To możliwe!

Podróż poślubna - tu przeczytasz o najkorzystniejszej ofercie

Podróże rozluźniają, rozwijają wyobraźnię, pozwalają uciec od codziennych obowiązków oraz wpajają nam szacunek dla różnych kultur i narodowości. Najmocniej zapamiętujemy te, które wiodą nas w odległe lokalizacje, kompletnie inne od naszych europejskich realiów. I chociaż niewielu z nas ma duszę obieżyświata, każdy powinien bodaj raz wyjechać w egzotyczną wyprawę w dowolny fascynujący go zakątek świata.

Egzotyczne podróże – komu polecić ich przygotowanie?

Przygotowanie wyprawy egzotycznej jest kwestią skomplikowaną. Dlatego zwyczajny turysta sięga po pomoc biur turystycznych. Proponują one jednak z reguły standardowe wczasy w nadmorskich kurortach, wczasy organizowane są w kilkunastoosobowych grupach, a ich program zazwyczaj nie bierze pod uwagę zwiedzania zabytków danego regionu. Jeśli myślisz o autentycznie nieszablonowej podróży, sprawdź usługi biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w planowaniu podróży szytych na wymiar, a więc z uwzględnieniem szczegółowych wymogów zamawiającego. Po ustaleniu z klientem terminu, miejsca wyjazdu oraz sugerowanego kosztu podróży, biuro rezerwuje bilety lotnicze i miejsce zakwaterowania, jak również sporządza dokładny plan wczasów. Oprócz tego biuro daje również garść istotnych wskazówek dla turysty, czyli którą plażę wybrać, co warto zwiedzić, gdzie dostać pyszny posiłek oraz powiadamia na co uważać w odwiedzanym regionie.

Pełna wrażeń wyprawa dla aktywnych albo egzotyczna podróż poślubna

Bez względu na to jaki typ podróży wolimy, w propozycjach biura podróży egzotycznych każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników błogiego relaksu biuro znalazło doskonałe miejscowości w Tajlandii, Meksyku oraz Filipinach. Młode małżeństwa mogą spędzić miesiąc miodowy wypoczywając na plażach Fiji lub Polinezji – to doskonałe miejsca na podróż poślubną. Natomiast osoby pełne energii mogą podziwiać majestatyczna Lwią Skałę na Sri Lance, spotkać hipopotamy i lwy podczas safari w Zanzibarze, polatać na lotni w Himalajach bądź badać podziemną rzekę na Filipinach. Nie brakuje też propozycji egzotycznych wypraw dla rodzin z maluchami.

Fotografia pochodzi ze strony relaksmisja.com.

Kontakt:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]