Oświetlenie do autobusów i pojazdów specjalnych – kto je produkuje?

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - sprawdź co może Ci zaproponować.

Niezmiernie ważnym elementem bezpieczeństwa podróży jest oświetlenie samochodowe. Złe ustawienie świateł albo zaniedbanie konieczności wymiany zbitej lampy może w rezultacie stać się powodem niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Stosowanie najwyższej jakości niezawodnego oświetlenia jest kluczowe szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa codziennie ręczy za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z dostawców wysokiej klasy oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Co ma w swojej ofercie polski producent oświetlenia samochodowego?

W praktyce w asortymencie OE Industry znaleźć można każdy typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, OE Industry dostarcza też LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które używane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, rolniczych czy specjalnych. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej bądź służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe i halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez konkretne służby światła niebieskie oraz białe. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o przydatnych lampkach do czytania), które znacząco podnoszą komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo dni w trasie. A to zaledwie część oferty OE Industry.

Spółka OE Industry zrealizuje każdą wizję kontrahenta

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To wykwalifikowana grupa fachowców gotowa urzeczywistnić zamysł klienta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu na papierze, poprzez budowę prototypu, aż po certyfikację lampy. Co istotne, spółka oferuje też wsparcie posprzedażowe. Wskutek silnego naciskowi na wszechstronne testowanie opracowywanych produktów, budowania kompetentnej kadry ekspertów oraz dokładnych analiz potrzeb swoich kontrahentów, OE Industry stało się liderem w branży oświetlenia automotive & mobility.

Kontakt:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]