Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Wejdź na https://flobo.io, aby uzyskać informacje o automatycznym księgowaniem faktur.

Właściciele przedsiębiorstw stale poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na obsługę części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasada funkcjonowania

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a potem kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, wyjątkowo wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla szkół, firm usługowych i domów wypoczynkowych

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym znakomicie sprawdzi się w szkołach prywatnych czy językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi pobiera wcześniejszej płatności, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]