Zalety srebrnych kolczyków

Kup kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez panie dodatków. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle huczną i mniej oficjalną. Zobaczmy dlaczego są tak rozchwytywane i w jakich salonach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, jak również stylowe. Równie popularne są wiszące akcesoria, które cudownie wysmuklają szyję. Mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co nierzadko występuje w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki popatrzmy na cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką oksydowania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się perfekcyjnie, trzeba umiejętnie je pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź. Należy przecierać je codziennie suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne produkty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych technik pielęgnacji, typu pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje mocno podrażniają elastyczną strukturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które oferują szybką dostawę i przeróżne promocje. Ponadto zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.