Wyjątkowe kolczyki z perłami

Jeśli chcesz kupić kolczyki z perłami, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Perły są jedną z najbardziej klasycznych ozdób jubilerskich. Symbolizują elegancję oraz wytworność w najczystszej formie. Każda dama powinna w swojej kolekcji biżuterii mieć perły – bez względu na to, czy prawdziwe, czy sztuczne. Oryginalną propozycją mogą być kolczyki z perełkami. Kolczyki z perłami w wielu domach to nie tylko zwykła ozdoba – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i współtworzą rodzinną historię.

Kolczyki z perłami – na co zwrócić uwagę?

Kupując kolczyki z perłami należy zwrócić uwagę na parę aspektów. Pierwszą z nich jest połysk. Wyróżniamy bardzo wysoki, średni i bardzo słaby połysk. Nie bez znaczenia jest również barwa oraz wielkość pereł. Oprócz białych, zdarzają się również brązowo-kasztanowe czy różowe. Kolejne kryterium jakości pereł w kolczykach to ich czystość, czyli obecność wyraźnych rys.

Kolczyki z perłami – tylko na wielkie okazje?

Kolczyki z pereł idealnie pasują do niemal każdej eleganckiej kreacji. Najnowsze trendy idą na przekór tradycji noszenia pereł wyłącznie na wieczorne wyjścia. Młode kobiety noszą je je z dżinsami i skórzaną kurtką.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]