Wisiorki srebrne

Dowiedz się więcej o srebrnych wisiorkach na www.bizutik.pl

Magia wisiorków

Każda kobieta lubi mieć oryginalną biżuterię. Niezależnie jaka to okazja warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety możliwość kupowania takiej ilości biżuterii nie każdej z nas jest dostępna. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze mieć na sobie coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Równie ważna jest grubość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie od tego czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łzy, kwadratu itp.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek, na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroką ofertę jest również jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]