Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

W tym miejscu kupisz biżuterię srebrną

Jest z człowiekiem od stuleci i pomimo pojawienia się różnych nowatorskich projektów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest swego rodzaju dekoracją człowieka i pozwala na oddanie własnego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo często zakładają panie i mężczyźni, maluchy i ich rodzice, osoby z najróżniejszych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Zalety srebrnej biżuterii

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie fakt, że jej używanie daje szansę uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie sposób nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele czasu, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona zarysować lub zmatowieć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z alkoholem czy amoniakiem. Należy przechowywać ją w pudełku z delikatną tkaniną – unikniemy tak uszkodzeń.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]