Ponadczasowa biżuteria z kryształkami Swarovskiego

Biżuterię Swarovskiego kupisz na www.bizutik.pl

Kryształy wyglądają naprawdę doskonale, jednak nie każdy może pozwolić sobie na ich kupno. Szczęśliwie w salonach jubilerskich dostępne są także tańsze odpowiedniki tych kamieni. Największym zainteresowaniem cieszą się na pewno kryształki Swarovskiego. Tradycja ich wyrobu zaczyna się w XIX stuleciu, gdy Daniel Swarovski opatentował maszynę do szlifowania szkła kryształowego. Aktualnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego znana jest w prawie wszystkich państwach. Same kryształki stosowane są zarówno w pierścionkach, jak i smartfonach lub nawet na obuwiu.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – jak się ją robi?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło ołowiowe. Technologia ich wytwarzania jest owiana tajemnicą – wiadomo jedynie, że stosuje się w tym celu dedykowane urządzenia, a wszystko odbywa się w wysokiej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego waży znacznie mniej od prawdziwego kamienia. Na tle pozostałych produktów wyróżnia się w szczególności precyzyjnym szlifem – z pozoru przypomina naturalne kryształy.

Typy biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Marka produkuje również inne wyroby – sprzedaje kryształki wytwórcom laptopów lub lamp. Należy też dodać, że firma jest producentem lornetek oraz odblasków – między innymi tych, które stosowane są w krajowych znakach drogowych. Jednak to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, wisiorki oraz broszki – są głównym i najbardziej ogólnodostępnym wyrobem tej firmy. Można je nabyć w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych, które posiadają zdecydowanie szerszy ich wybór.