Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Zajrzyj tutaj jeśli jesteś zainteresowany kolczyki sztyfty.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich wyrobu kruszec, projekt i ozdobne kamienie, ale też rodzaj mocowania. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje zapięć – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm i komfort, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Bardzo ważna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje, a także te, które śmiało możemy nosić na co dzień.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa prostota

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem będą na pewno srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi minerałami – topazem lub bursztynem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, ale stylowych strojów – ich dopasowanie ułatwiają niewielkie rozmiary oraz prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do zwykłych kreacji. Do biura dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal równie korzystnie, co prawdziwe, a ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku humorystyczną główką.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]