Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

Więcej szczegółów o kolczykach na biglach.

Kolczyki to nie tylko szlachetne minerały oraz metale. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale również względy praktyczne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie bez wątpienia nieczęsto będą wyjmowane ze szkatułki. Dlatego wybierając kolczyki powinniśmy sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, klipsy czy bigle. Które z nich okażą się trafionym rozwiązaniem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są bowiem praktyczne oraz świetnie się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach polecane są zwłaszcza dla pań o dość kanciastej twarzy – są długie, zatem nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się także prezentowały na okrągłej buzi – zwłaszcza, jeżeli wybierzemy kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Należy jednak zaznaczyć, iż panie o trochę odmiennej twarzy także mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy model.

Kolczyki na biglach – minerały

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych kamieni – wszystko zależy od ich ceny i wyobraźni jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, bursztynem oraz kamieniami syntetycznymi – na przykład z chalcedonem. Które z nich najlepiej wybrać? To rzecz indywidualnych upodobań – czasem korzystniej wypadną kolczyki z topazem, innym razem dobrze sprawdzi się kamień syntetyczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]