Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Z pełnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na https://obraczki.net.pl.

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Dziś chętnie korzystamy z opcji zakupów w sieci. I choć w internecie można odnaleźć nieomal wszystko, wciąż wiele rzeczy powinno się nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc specjalisty

Zakup platynowego naszyjnika, pierścionka czy broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Toteż, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy pragniemy nabyć pierścionek zaręczynowy lub obrączki, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli z kolei znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny lub za ciasny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Innym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania rzetelnej pomocy złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pomoże nam dobrać stosowny kruszec, wskaże współczesne trendy we wzornictwie, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej daje się na imieniny, komunię czy ślub.

Inne usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale także świadczą pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest główną z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się wisiorek, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na wisiorku czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inną znaczącą dla nas frazę. Natomiast jeśli chcemy sprezentować komuś oryginalny upominek, albo mamy własny pomysł na wisiorek czy też broszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce posiadamy niepotrzebną lub zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Kontakt:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]