Długie kolczyki – na jakie okazje je założyć?

Chcesz kupić długie kolczyki? Wejdź na www.bizutik.pl.

Stylowa biżuteria wspaniale podkreśla naturalne piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w różnych sytuacjach – można ją założyć do pracy, romantyczną kolację we dwoje czy też na wielkie przyjęcia. Jak dobrać długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – listki, delikatne łańcuszki i rurki

Długie kolczyki współgrają z przeróżnymi rodzajami urody – mogą je zakładać kobiety z silnie zaakcentowanymi kośćmi policzkowymi, jak również te o subtelnych konturach twarzy. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości minimum 2 cm doskonale wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a specjalne ku temu właściwości posiadają wzory kolczyków o pociągłym i cienkim kształcie, przykładowo, w formie pałek czy liści. Modne są także wiszące kolczyki w formie lekkich łańcuszków, które stanowią subtelny akcent, który nie wybija się na pierwszy plan stylizacji, a przy tym wspaniale wyglądają na uszach. Za sprawą stosownej biżuterii cała sylwetka sprawia wrażenie lżejszej i staje się optycznie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą także przybrać formę kółeczek – te modele nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają rysów twarzy, skorzystają z nich zatem kobiety, które dążą do osiągnięcia delikatnego wydźwięku stylizacji.

Kolczyki długie – na uroczystości weselne i bal maturalny

Kolczyki długie sprawdzą się tak na co dzień i od święta. Będą doskonałym dopełnieniem szykownej kreacji, włożonej np. na bal sylwestrowy, ślub koleżanki albo zabawę szkolną. Na romantycznym spotkaniu najlepiej zaprezentują się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których zniewalający blask bez dwóch zdań urzeknie partnera. Piękne srebrne kolczyki z błękitnymi kamieniami podkreślą niebieską barwę oczu, a złocone pałki będą doskonale pasować do innych elementów złotej biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące oraz wyśmienicie uwydatniają styl casual. Rozsądną propozycją na biżuterię do pracy są długie srebrne kolczyki z perłami – to atrybut ponadczasowej elegancji.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]