silniki elektryczne producent, ultra robotics

Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz powszechne zastosowanie robotyki w różnych gałęziach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych światowych producentów.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Sesame Motor Corp

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników prądu stałego, jak również przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową żywotnością i solidnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Bodine Electric Company, Positec, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]