Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy? Powinieneś odwiedzić ten adres

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie używane przez operatorów TVK. Ich najważniejszą rolą jest wzmocnienie mocy sygnałów biegnących do indywidualnych odbiorców. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – pozwala na transmisję kanałem zwrotnym

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują najczęściej w paśmie 30 Hz – 6 MHz. Doskonale niwelują rozmaite nieprawidłowości emitowane na przykład przez usługi internetowe i pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Przeważnie usytuowane są w blokach, gdzie znajdują się klienci. Moduły tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Transmitowany sygnał jest znakomity, a eksploatacja sprzętu prosta. Sprzęty te wyróżniają się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 122dBuV. Parametry mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od stosowanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – zapewnia świetną siłę sygnału

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał jest bardzo prosta. Używa się w tym celu elementy regulowane lub wkładki JXP. Sprzęty mają także wbudowaną ochronę przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Nowoczesne modele posiadają specjalistyczny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są szeroko rozpowszechnione i gwarantują abonentom świetną moc sygnału w warunkach domowych. Dużą zaletą jest też niski poziom mocy do <8W.

Kontakt:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]